Fiat Punto Evo

"Son nesil teknoloji. Her detayı ile baştan sona yenilikçi bir tasarım. Kusursuz motor gamı ve ileri seviyede güvenlik. Değişim Punto Evo ile sürüyor. Değişimin keyfini sürün."

fiat punto-evo Gerçek değişim daima içerden başlar.

Gerçek değişim daima içerden başlar.

Punto Evo ile tasarımın sınırları daha da genişliyor. Punto Evo size ferah ve ergonomik bir iç mekân sunuyor. Ön panelde kullanılan malzemeler her versiyonda farklılaşırken iç tasarıma ayrı bir şıklık katıyor. Yolcu koltuğu hizasındaki estetik ışıklandırma iç tasarımı aydınlatıyor. Ayrıca pek çok farklı detay, tasarımdaki değişimi tamamlıyor. Farklı renklerde boyanmış çerçeveler, kumaş kaplı kapı panelleri, değişik döşeme seçenekleri ve koltuk malzemeleri ile Punto Evo’da yeni nesil tasarımı keşfedin.
Ön panel, yeni tasarımı ve büyük kadranları ile tamamen yenilendi. Erişimi ve kullanımı kolay kumandalar, çeşitli eşya gözleri ve çift bölgeli otomatik klima gibi teknolojik ve ergonomik her ayrıntı Punto Evo’da yaşayacağınız konforu artırıyor.

fiat punto-evo Geleceğin çizgisi Punto Evo'da.

Geleceğin çizgisi Punto Evo'da.

Tasarımda yaratıcılık önemlidir. Gündüz sürüş farlarının entegre olduğu yeni ön farlar, viraj içini aydınlatma özelliğine sahip sis farları ve otomobilinizi daha iyi korumak üzere tasarlanmış yeni tamponlar Punto Evo tasarımındaki yaratıcılığının kanıtları. Otomobilin yandan görünümü gövde rengi yan koruma çıtası ile zenginleşirken, arka görünümü ise 'L' formunda ışık veren benzersiz bir tasarıma sahip yeni farlar ile ön plana çıkıyor.

fiat punto-evo Geleceği düşünürken bugüne saygı gösteren çevreye duyarlı Punto Evo

Geleceği düşünürken bugüne saygı gösteren çevreye duyarlı Punto Evo

Punto Evo çevreye ve bütçenize duyarlılığını motor gamındaki performansı ve teknolojik yenilikleriyle gösteriyor. Bunun en çarpıcı örneklerinden biri Punto Evo'nun Start&Stop sistemi. Bu sistem, trafikte durmanız gerektiğinde otomobilin motorunun otomatik olarak kapanmasını sağlıyor. Start&Stop teknolojisi sayesinde yakıt tüketimi %10* oranında, CO2 salınımı ise %4 oranında azalıyor. Ayrıca yenilikçi Eco:Drive teknolojisi ise herhangi bir USB bellek yardımı ile sürüş tarzınızı analiz etmenize ve bu analiz doğrultusunda yakıt tüketiminizi azaltmanıza imkân veriyor.

fiat punto-evo Geleceğin teknolojisini bugüne taşıyan Punto Evo

Geleceğin teknolojisini bugüne taşıyan Punto Evo

Sürüş keyfinize yeni bir ayrıcalık katacak, oldukça gelişmiş ve aynı zamanda kullanımı kolay yepyeni bir sistem. Punto Evo, Blue&MeTM'nin en son jenerasyonunu sunuyor: Blue&MeTM-TomTom. Bu teknolojik ve otomobile entegre bilgi-eğlence sistemi, pratik ve dokunmatik ekranı vasıtasıyla telefonunuzu, navigasyonu ve sürüş esnasında ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri yönetmenizi sağlıyor. Blue&MeTM-TomTom ayrıca, sürüş stilinizi analiz ederek, çevreye zararlı etkileri ve yakıt tüketiminizi azaltmak için bulunduğunuz yolun durumuna göre size hızlanma ve vites değiştirme önerileri sunan Eco:Drive sistemine de sahip.

fiat punto-evo Güvenlikten ödün vermeyen Punto Evo

Güvenlikten ödün vermeyen Punto Evo

Güvenliğinizi maksimum seviyede düşünen Punto Evo, sürücü diz hava yastığını standart olarak sunarak güvenlik alanında sınıfındaki sınırları daha da genişletiyor. En güvenli sürüşü sağlamak için ABS ve EBD’nin yanı sıra, ASR/MSR/HBA ve yokuşlarda kaymayı engelleyen Hillholder sistemini içeren ESP, yan ve perde hava yastıkları,viraj içini aydınlatan otomatik ön sis farları ve aktif ön kafalıklarda Punto Evo’da sunuluyor..

fiat punto-evo Geleceğe giden bir çok yol var. Siz kendi yolunuzu seçin.

Geleceğe giden bir çok yol var. Siz kendi yolunuzu seçin.

Herkes kendi geleceğini farklı hayal eder. Punto Evo tüm bu hayallerin ve beklentilerin buluşma noktası. Şık, konforlu, sportif.
İhtiyaçlarınıza göre şekillenmiş Active versiyonu veya beklentisi yüksek olanlar için tasarlanan Dynamic versiyonu. Sizin tercihiniz hangisi?

fiat punto-evo Değişim, hep daha fazlasını sunmaktır.

Değişim, hep daha fazlasını sunmaktır.

Farklı ihtiyaçlara özel seçenekler, sürüş keyfinizi artıracak detaylar...Punto Evo’da hepsi mümkün.
Size uygun ayrıntıları seçin, teknoloji keyfinizi artırırken otomobilinizin stili ile fark yaratın.


fiat punto-evo Değişim fark yaratmaktır.

Değişim fark yaratmaktır.

Punto Evo'nun her detayı maksimum özenle tasarlandı...Fiat logosunun altına yerleştirilen yeni Punto Evo logosu gibi.
Punto Evo'nuzu sadece size özel kılmanız mümkün.
Geniş kişiselleştirme seçenekleri sayesinde otomobiline kişisel bir dokunuş katmak isteyenler için marşpiyerden, spoilere, çift çıkışlı krom egzoz ucundan, dış dikiz ayna kapaklarına, krom eşik çıtasından, alüminyum pedal takımına kadar birçok farklı aksesuar mevcut.
Yeter ki siz isteyin.

comments powered by Disqus